Producenci
TP-LINK Przełącznik SG3428XPP-M2 24x2.5GE PoE+ 4SFP+
Opis
- 24× porty 2.5 Gbps przełamują barierę 2.5G i odblokowują pełny potencjał punktów dostępowych WiFi 7/6E/6.
- 4× gniazda SFP+ 10 Gbps umożliwiają wysokoprzepustowe połączenia i nieblokujące przełączanie.
- 8× porty PoE++ zgodne z 802.3bt/at/af oraz 16× porty PoE+ zgodne z 802.3at/af, z łączną dostępnością mocy 500 W.
- Zero-Touch Provisioning (ZTP), scentralizowane zarządzanie w chmurze oraz inteligentny monitoring.
- Dostęp do chmury i aplikacji Omada dla niezwykłej wygody i łatwego zarządzania.
- Pomaga kierować ruchem wewnętrznym dla bardziej efektywnego wykorzystania zasobów sieci.
- Jakość usług (QoS) na poziomie L2/L3/L4 oraz przeszukiwanie IGMP.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Warstwa przełączania | L4 |
| Warstwa przełączania | L2+ |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | 24 |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | 4 |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Tak |
| Przepustowość | 200 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 148.8 Mpps |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 32000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 KB |
| VLAN |
|
| QoS |
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Funkcje L3 |
|
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Tak |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Pobór mocy | 629.1 W |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS |
| Zasilanie | 100-240 V AC~50/60 Hz |
| Wymiary | 440 × 330 × 44 mm |
| Pozostałe parametry | Wymagania systemowe: Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista lub Windows 7/8/10/11, MAC OS, NetWare, UNIX lub Linux. |