Producenci
TP-LINK Przełącznik SG6654X 48XGE 6xSFP+
Opis
SG6654X Do projektów
Przełącznik zarządzalny L3 Omada, stackowalny, 48 portów gigabitowych, 6 slotów SFP+ 10G
- 48 gigabitowych portów RJ45, 6 slotów SFP+ 10G
- Wydajność przełączania 216 Gb/s na jednostkę
- Fizyczne stackowanie dla redundacji i lepszej wydajności
- Funkcje L3: RIP, OSPF, ECMP, VRRP, PIM-DM, DHCP Server/Relay
- Strategie bezpieczeństwa: ACL, Ochrona portów, Ochrona przed atakami DoS, 802.1X
- Zwiększona dostępność dzięki dwóm wbudowanym zasilaczom, VRRP i ERPS
- Scentralizowane zarządzanie w Chmurze przez kontroler Omada
- Autonomiczne zarządzanie przez interfejs Web, CLI, SNMP, RMON
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 50 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10Gb | 6 |
| Liczba portów 25Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | 6 |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Tak |
| Przepustowość | 216 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 160.7 Mpps |
| Bufor pakietów | 3 MB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 32000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 KB |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Bezpieczeństwo | Bezpieczeństwo transmisji Izolacja portu Ochrona procesora (CPU-Defend) Inspekcja ARP (Dynamiczna inspekcja ARP) Ochrona przed atakami DoS Wiązanie IP-MAC-Port
IPv6-MAC
Filtr DHCP Ochrona portów poprzez ich statyczną/dynamiczną konfigurację
Storm Control Broadcast/Multicast/Nieznany Unicast
802.1X
AAA (w tym TACACS+) Bezpieczne zarządzanie webowe poprzez HTTPS z szyfrowaniem SSLv3/TLS 1.2 Bezpieczne zarządzanie CLI z szyfrowaniem SSHv2 Kontrola dostępu bazująca na IP/Port/MAC |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Tak |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 39.8 W |
| Wymagania środowiskowe | Dopuszczalna temperatura pracy:
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zasilanie | Dwa wewnętrzne, zintegrowane zasilacze (100240 VAC, 50/60 Hz) |
| Wymiary | 440 × 380 × 44 mm |