Producenci
TP-LINK Przełącznik typu deskto LS1005 switch 5x10/100
Opis
Przełącznik typu desktop, 5 portów 10/100Mb/s
LS1005
- 5 portów RJ45 10/100Mb/s (automatyczna negocjacja szybkości połączeń, automatyczne krosowanie Auto MDI/MDIX)
- Technologia oszczędzania energii Green Ethernet
- Kontrola przepływu danych IEEE 802.3x, zapewniająca niezawodną transmisję
- Plastikowa obudowa oraz montaż typu desktop
- Plug and play - szybka instalacja bez konfiguracji
- Bezwentylatorowa budowa zapewnia ciche działanie
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Liczba portów 10/100 Mbps | 5 |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 10 GB/s |
| Prędkość przekazywania | 7.4 MB/s |
| Bufor pakietów | 1.5 KB |
| Bufor pamięci | 0 GB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 0 |
| Obsługa ramek Jumbo | Nie |
| Rozmiar ramki Jumbo | 0 KB |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Maksymalna ilość urządzeń w stosie | 0 |
| Liczba grup VLAN | 0 |
| Obsługiwane protokoły i standardy | Obsługiwane standardy
|
| Bezpieczeństwo | Certyfikaty - CE, FCC, RoHS |
| Pozostałe funkcje | Dodatkowe informacje
Funkcje zaawansowane
|
| Typ obudowy | Slim |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 3.7 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zasilanie | Zasilanie
Maks. zużycie energii
|
| Wymiary | Wymiary (S x G x W) 83,6 × 45,7 × 22,8 mm (3,3 × 1,8 × 0,9 cali) |
| Waga | 0 kg |
| Pozostałe parametry | Środowisko pracy
|