| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Warstwa przełączania | L2+ |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 48 |
| Liczba portów SFP+ | 4 |
| Port konsoli | Tak |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 176 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 130.9 Mpps |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 16000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 KB |
| VLAN | - Grupy VLAN
- Maks. 4K grup VLAN - Tagowanie 802.1Q VLAN
- Adres MAC VLAN: 30 wpisów
- Protokół VLAN: Szablon Protokołu 16, Protokół VLAN 16
- Prywatny VLAN
- GVRP
- VLAN VPN (QinQ)
- QinQ oparty na portach - Selective QinQ - Głosowa sieć VLAN
|
| QoS | - 8 kolejek priorytetowania
- Obsługa priorytetowania 802.1p CoS/DSCP
- Tryb harmonogramu priorytetowania:
- SP (Strict Priority) - WRR (Weighted Round Robin) - SP+WRR - Kontrola przepustowości
- Ograniczanie prędkości transferu w oparciu o port/przepływ danych - Płynniejsze działanie
- Działania dla przepływów
- Mirror (do obsługiwanego interfejsu) - Redirect (do obsługiwanego interfejsu) - Limit prędkości - QoS Remark |
| Bezpieczeństwo | - Wiązanie adresów IP, MAC i portów
- 512 wpisów - DHCP Snooping - Inspekcja ARP - Ochrona źródłowego adresu IPv4: 100 wpisów - Wiązanie adresów IPv6, MAC i portów
- 512 wpisów - DHCPv6 Snooping - Wykrywanie ND - Ochrona źródłowego adresu IPv6: 100 wpisów - Ochrona przed atakami DoS
- Ochrona portów poprzez ich statyczną/dynamiczną/stałą konfigurację
- Do 64 adresów MAC na port - Storm Control Broadcast/Multicast/Unicast
- tryb kontroli (kb/s/wskaźnik) - Uwierzytelnianie 802.1X
- Uwierzytelnianie w oparciu o port - Uwierzytelnianie w oparciu o adres MAC - Przydzielanie VLAN - MAB - Sieć VLAN dla gości - Uwierzytelnianie i autoryzowanie poprzez Radius - AAA (w tym TACACS+)
- Izolacja portów
- Bezpieczne zarządzanie webowe poprzez HTTPS z szyfrowaniem SSLv3/TLS 1.2
- Bezpieczne zarządzanie CLI z szyfrowaniem SSHv1/SSHv2
- Kontrola dostępu w oparciu o IP/port/MAC
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | Aplikacja Omada Zarządzanie centralne - Kontroler sprzętowy Omada (OC300)
- Kontroler sprzętowy Omada (OC200) Kontroler programowy Omada
- Kontroler Omada oparty na Chmurze
Dostęp do chmury Bezobsługowa konfiguracja ZTP Funkcje panelu zarządzania - Interfejs graficzny GUI
- Interfejs linii poleceń CLI
- SNMP v1/v2c/v3
Trap/Inform RMON (grupy 1,2,3,9) - Szablon SDM
- Klient DHCP/BOOTP
- LLDP/LLDP-MED 802.1ab
- Automatyczna instalacja DHCP
- Dual Image, Dual Configuration
- Monitorowanie zużycia procesora
- Diagnostyka kabli
- EEE
- Odzyskiwanie haseł
- SNTP
- Logi systemu
|
| Funkcje L2 | - Link Aggregation
- statyczna agregacja linków - 802.3ad LACP - Do 8 grup agregacji, zawierających 8 portów na grupę - Spanning Tree Protocol
- 802.1d STP - 802.1w RSTP - 802.1s MSTP - STP Security: TC Protect, BPDU Filter, Root Protect - Wykrywanie Pętli
- Bazujące na Porcie - Bazujące na VLAN - Flow Control
- 802.3x Flow Control - HOL Blocking Prevention - Mirroring
- Port Mirroring - CPU Mirroring - One-to-One - Many-to-One - Tx/Rx/Both |
| Funkcje L3 | - 16 IPv4/IPv6 Interfejsy
- Statyczny routing
- 48 statyczne trasy - Statyczny ARP
- 128 Statycznych wpisów - Proxy ARP
- Gratuitous ARP
- DHCP Serwer
- Przekaźnik DHCP
- DHCP Przekaźnik interfejsu - DHCP Przekaźnik VLAN - DHCP L2 Przekaźnik
|
| Pozostałe funkcje | - MIB II (RFC1213)
- Interfejs MIB (RFC2233)
- Interfejs Ethernet MIB (RFC1643)
- Bridge MIB (RFC1493)
- P/Q-Bridge MIB (RFC2674)
- RMON MIB (RFC2819)
- RMON2 MIB (RFC2021)
- Radius Accounting Client MIB (RFC2620)
- Radius Authentication Client MIB (RFC2618)
- Zdalny Ping, Traceroute MIB (RFC2925)
- Wsparcie dla prywatnego TP-Link MIB
|
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Pobór mocy | 32.72 W |
| Akcesoria w zestawie | - Przełącznik TL-SG3452X
- Przewód zasilający
- Instrukcja instalacji
- Zestaw montażowy
- Gumowe nóżki
|
| Zasilanie | 100-240V AC~50/60Hz |
| Wymiary | 440 × 220 × 44 mm |
| Pozostałe parametry | - IPv6 Dual IPv4/IPv6
- Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
- IPv6 ACL
- IPv6 Interfejs
- Statyczny routing IPv6
- IPv6 neighbor discovery (ND)
- Wykrywanie ścieżki maximum transmission unit (MTU)
- Internet Control Message Protocol (ICMP) wersja 6
- TCPv6/UDPv6
- IPv6 aplikacje (DHCPv6 Client, Ping6, Tracert6, Telnet (v6), IPv6 SNMP, IPv6 SSH, IPv6 SSL, Http/Https, IPv6 TFTP)
Funkcje zaawansowane: - Automatyczne wykrywanie urządzeń
- Konfiguracja Batch
- Aktualizacja oprogramowania Batch
- Inteligentne monitorowanie sieci
- Ostrzeżenia o nietypowych zdarzeniach
- Ujednolicona konfiguracja
- Harmonogram restartów
|