Producenci
TP-LINK Przełącznik zarządzalny SG2452LP Switch 48xGE PoE/PoE+ 4xSFP
Opis
Omada 52-portowy gigabitowy inteligentny przełącznik z 32-portowym PoE+
- 32× porty Gigabit 802.3af/at PoE+
- 16× portów Gigabit RJ45 bez PoE i 4× sloty Gigabit SFP
- Całkowity budżet PoE 230 W z mocą wyjściową PoE do 30 W na port
- Centralne zarządzanie w chmurze za pośrednictwem sieci lub aplikacji Omada
- Samodzielne zarządzanie za pośrednictwem sieci, CLI, SNMP i RMON
- Statyczne trasowanie pomaga kierować ruchem wewnętrznym w celu zwiększenia wydajności
- VLAN, ACL, QoS i IGMP Snooping
- Konstrukcja bez wentylatora zapewniająca cichą pracę
- Trwała metalowa obudowa i konstrukcja umożliwiająca montaż w szafie
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 16 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 32 |
| Liczba portów SFP | 4 |
| Przepustowość | 104 GB/s |
| Prędkość przekazywania | 77.37 Mpps |
| Bufor pamięci | 12 MB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 16000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 KB |
| VLAN |
|
| QoS |
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Funkcje L2 |
|
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Pobór mocy | 304.5 W |
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie | 100-240 V AC~50/60 Hz |
| Wymiary | 440 x 330 x 44 mm |