Producenci
TP-LINK Punkt dostępowy EAP225-OUTDOOR Access Point AC1200
Opis
Bezprzewodowy, zewnętrzny punkt dostępowy MU-MIMO, standard AC1200
- Zaprojektowany z myślą o użytku na zewnątrz budynków
- Prędkość transmisji bezprzewodowej do 1200Mb/s z technologią 2x2 MIMO
- System zoptymalizowany pod kątem transmisji na długie dystanse
- Oprogramowanie zarządzające Omada pozwalają na centralne zarządzenie siecią bezprzewodową
- Uwierzytelnianie przy pomocy strony powitalnej
- Uwirzeytelnianie przez Facebook oraz SMS
- Obsługa 802.3af oraz pasywnego PoE
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s PoE |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11n |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Zysk anteny | 4 dBi |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie | PoE 802.3af oraz Pasywne PoE 24V (dołączony zasilacz PoE) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 215 x 46 x 27 mm |