Producenci
TP-LINK Punkt dostępowy EAP620 HD PoE WiFi 6 AX1800
Opis
Gigabitowy, dwupasmowy, bezprzewodowy punkt dostępowy z możliwością montażu na suficie, standard AX1800
- Błyskawiczne prędkości w standardzie Wi-Fi 6: Jednoczesna obsługa prędkości dochodzących do 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 1201 Mb/s w paśmie 5 GHz, co daje łącznie nawet 1775 Mb/s.
- Stabilna praca w mocno obciążonych środowiskach: 4 razy wyższa wydajność niż w standardzie poprzedniej generacji oznacza możliwość jednoczesnego łączenia się znacznie większej liczby urządzeń.
- Możliwość korzystania z Omada SDN: Platforma zapewnia dostęp do bezobsługowej konfiguracji ZTP§, centralnego zarządzania w chmurze oraz inteligentnego monitoringu.
- Scentralizowane zarządzanie: Zarządzanie jest niezwykle wygodne dzięki dostępowi z chmury oraz łatwej w użytkowaniu aplikacji Omada.
- Płynny roaming: Transmisje wideo i trwające połączenia głosowe nie są przerywane, gdy użytkownicy zmieniają lokalizację.
- Obsługa zasilania PoE+: Dobór lokalizacji dla urządzenia oraz jego montaż nie przysparzają większych trudności dzięki obsłudze zasialnia PoE (w standardzie 802.3at).
- Bezpieczna sieć dla gości: Do dyspozycji jest wiele metod uwierzytelniania (SMS/Facebook Wi-Fi/ Voucher, itp.) oraz liczne technologie, które chronią dostępu do sieci bezprzewodowych.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s PoE |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 5 dBi |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 243 x 243 x 64 mm |