Producenci
TP-LINK Punkt dostępowy EAP623-Outdoor HD AX1800
Opis
- Do 1,8 Gb/s WiFi 6 prędkości: 574 Mb/s na 2,4 GHz + 1201 Mb/s na 5 GHz.
- Obsługuje technologie Wi-Fi 6, takie jak 1024-QAM i OFDMA itp.
- Obudowa odporna na warunki atmosferyczne IP67 do różnych środowisk zewnętrznych.
- Zaawansowane funkcje: Scentralizowane zarządzanie, siatka Omada i płynny roaming.
- Zasilanie PoE+: Obsługuje PoE 802.3at (adapter nie wchodzi w skład zestawu).
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 5 dBi |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Zasilanie |
|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 280.4 x 106.5 x 56.8 mm |