Producenci
TP-LINK Punkt dostępowy EAP650-Desktop Omada AX3000 Desktop Dual-Band Wi-Fi 6
Opis
- Błyskawicznie szybkie prędkości WiFi 6 AX3000: 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz oraz 2402 Mb/s w paśmie 5 GHz, co łącznie daje 2976 Mb/s.
- Wiele portów Gigabit: Możliwość podłączenia wielu urządzeń dzięki 4 gigabitowym portom Ethernet.
- Wygodne wdrożenie: Obsługuje zarówno zasilanie PoE++ 802.3bt, jak i zasilacz DC (w zestawie), co umożliwia szybkie i łatwe wdrożenie.
- Bez konieczności instalacji: Obsługuje instalację na biurku bez potrzeby dodatkowej konfiguracji.
- Wysoka elastyczność: Oferuje elastyczne opcje montażu zarówno na biurku, jak i na ścianie.
- Płynne działanie dzięki bezproblemowemu roamingowi: Użytkownicy mogą cieszyć się nieprzerwanym strumieniowaniem, ponieważ ich urządzenia płynnie przełączają się między punktami dostępowymi.
- Scentralizowane zarządzanie w chmurze: Integracja z platformą Omada SDN umożliwia scentralizowane zarządzanie.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x FXS (RJ-11) |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.3bt |
| Standardy | 802.3af |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.3at |
| Liczba anten | 5 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 7 dBi |
| Bezpieczeństwo | WPA-Personal/Enterprise, WPA2-Personal/Enterprise, WPA3-Personal/Enterprise |
| Zasilanie | 802.3 af/at/bt PoE lub 12 V/1,5 A DC *PoE Out wymaga zasilania PoE 802.3at/bt |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS, IC |
| Kolor | Biały |
| Waga | 452 g |
| Wymiary | 175 × 140 × 33 mm |