Producenci
TP-LINK Punkt dostępowy EAP653 UR AX3000
Opis
Gigabitowy, dwupasmowy, bezprzewodowy punkt dostępowy z możliwością montażu na suficie, standard AX3000
- Błyskawiczne prędkości w standardzie Wi-Fi 6: Jednoczesna obsługa prędkości dochodzących do 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 2402 Mb/s w paśmie 5 GHz, co daje łącznie nawet 2976 Mb/s.
- Wysoka wydajność WiFi 6: Więcej połączonych urządzeń może korzystać z wyższej prędkości.
- Scentralizowane zarządzanie w Chmurze: Integracja z platformą Omada SDN pozwala na zarządzanie siecią lokalnie i zdalnie z Chmury przez interfejs Web lub aplikację Omada.
- Szerokość kanału 160 MHz: Podwojona ilość danych szczytowej transmisji na jednym strumieniu dzięki HE160.
- Płynny roaming: Transmisje wideo i trwające połączenia głosowe nie są przerywane, gdy użytkownicy zmieniają lokalizację.§
- Omada Mesh: Możliwość bezprzewodowego łączenia się punktów dostępowych w celu utrzymania dużego zasięgu sieci i dowolności lokalizacji.§
- Obsługa zasilania PoE+: Dobór lokalizacji dla urządzenia oraz jego montaż nie przysparzają większych trudności dzięki obsłudze zasilania PoE+ (w standardzie 802.3at) oraz zasilania DC (brak zasilacza w zestawie).
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11ac |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 5 dBi |
| Bezpieczeństwo | Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Zasilanie |
|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 160 × 160 × 33,6 mm |