Producenci
TP-LINK Punkt dostępowy EAP660 HD 2.5 Gb PoE WiFi 6 AX3600
Opis
EAP660 HD. Wielogigabitowy, dwupasmowy, bezprzewodowy punkt dostępowy z możliwością montażu na suficie, standard AX3600
- Błyskawiczne prędkości w standardzie Wi-Fi 6: Jednoczesna obsługa prędkości dochodzących do 1148 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 2402 Mb/s w paśmie 5 GHz, co daje łącznie nawet 3550 Mb/s.
- Stabilna praca w mocno obciążonych środowiskach: 4 razy wyższa wydajność niż w standardzie poprzedniej generacji oznacza możliwość jednoczesnego łączenia się znacznie większej liczby urządzeń.
- Możliwość korzystania z Omada SDN: Platforma zapewnia dostęp do bezobsługowej konfiguracji ZTP§, centralnego zarządzania w chmurze oraz inteligentnego monitoringu.
- Scentralizowane zarządzanie: Zarządzanie jest niezwykle wygodne dzięki dostępowi z chmury oraz łatwej w użytkowaniu aplikacji Omada.
- Płynny roaming: Transmisje wideo i trwające połączenia głosowe nie są przerywane, gdy użytkownicy zmieniają lokalizację.
- Obsługa zasilania PoE: Dobór lokalizacji dla urządzenia oraz jego montaż nie przysparzają większych trudności dzięki obsłudze zasialnia PoE (w standardzie 802.3at).
- Bezpieczna sieć dla gości: Do dyspozycji jest wiele metod uwierzytelniania (SMS/Facebook Wi-Fi/ Voucher, itp.) oraz liczne technologie, które chronią dostępu do sieci bezprzewodowych.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port PoE |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Liczba anten | 8 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 5 dBi |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 243 × 243 × 64 mm |