Producenci
TP-LINK Punkt dostępowy EAP673 AX5400
Opis
Punkt dostępowy Wi-Fi 6 do montażu sufitowego AX5400
- Niesamowicie szybkie Wi-Fi z 6 prędkościami (574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz + 4804 Mb/s w paśmie 5 GHz).
- Zintegrowany z Omada SDN, obsługujący scentralizowane zarządzanie chmurą, ZTP i nie tylko.
- Kanał 160 MHz podwaja ilość danych w godzinach szczytu w jednym strumieniu.
- Zaawansowane funkcje: Obsługuje płynny roaming , Omada Mesh i nie tylko.
- Obsługuje zasilacze 802.3at PoE+ i DC (adapter nie wchodzi w skład zestawu) dla elastycznych instalacji.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ax |
| Liczba anten | 6 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 5 dBi |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zasilanie |
|
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 220 × 220 × 32.5 mm |