Producenci
TP-LINK Punkt dostępowy EAP683 UR Access Point AX6000
Opis
Sufitowy punkt dostępowy WiFi 6, standard AX6000
- Prędkość WiFi 6: Obsługa prędkości dochodzących do 1148 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 4804 Mb/s w paśmie 5 GHz, co daje łącznie nawet 5952 Mb/s
- Duży zasięg sieci bezprzewodowej dzięki wbudowanym antenom 4×4 MIMO i wysokiej mocy transmisji
- Obsługa technologii WiFi 6 takich jak HE160, 1024-QAM itp
- Integracja z platformą Omada SDN umożliwia scentralizowane zarządzanie
- Zaawansowane funkcje: Omada Mesh, Płynny roaming i wiele więcej§
- Punkt dostępowy obsługuje zasilanie 802.3at PoE+ i zasilanie DC (zasilacz nie znajduje się w zestawie)
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ac |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 5 dBi |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
Zarządzanie centralne:
|
| Zasilanie |
|
| Wymagania sprzętowe |
|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty | CE,FCC,RoHS |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 694.6 g |
| Wymiary | 220 x 220 x 32.5 mm |