Producenci
TP-LINK Punkt dostępowy EAP772 BE9300
Opis
- 5760 Mbps (6 GHz) + 4320 Mbps (5 GHz) + 574 Mbps (2,4 GHz). Buforowanie już nie będzie problemem.
- Odblokuj pełny potencjał Wi-Fi 7.
- Zapewnia czystsze i szersze zasoby pasma dla twojego Wi-Fi.
- Do 320 MHz szerokości pasma umożliwia znacznie więcej jednoczesnych transmisji przy maksymalnych prędkościach.
- Operacja Multi-Link i Multi-RUs zapewniają wysoką wydajność twojej sieci.
- Obsługuje zarządzanie scentralizowane, sieć mesh oraz rozszerzone rozpraszanie.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 6 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11be |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 3 dBi |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zasilanie | 802.3at PoE or 12V/2.5A DC |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS, IC |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 220 × 220 × 32.5 mm |