Producenci
TP-LINK Punkt dostępowy EAP773 BE22000
Opis
- 11520 Mbps (6 GHz) + 8640 Mbps (5 GHz) + 1376 Mbps (2,4 GHz). Buforowanie już nie będzie problemem.
- Zapewnia czystsze i szersze zasoby pasma dla twojego Wi-Fi.
- Odblokuj pełny potencjał Wi-Fi 7.
- Do 320 MHz szerokości pasma umożliwia znacznie więcej jednoczesnych transmisji przy maksymalnych prędkościach.
- Operacja Multi-Link i Multi-RUs zapewniają wysoką wydajność twojej sieci.
- Obsługuje zarządzanie scentralizowane, sieć mesh.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 2 x 10 Gbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 6 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11be |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11a |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 5.5 dBi |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zasilanie | 802.3bt PoE++ lub 12 V DC |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS, IC |
| Kolor | Biały |
| Waga | 1384.6 g |
| Wymiary | 280 x 280 x 46.5 mm |