Producenci
TP-LINK Punkt dostępowy TP-Link EAP230-Wall 1GE PoE AC1200
Opis
Bezprzewodowy, gigabitowy, naścienny punkt dostępowy Omada, MU-MIMO, AC1200
- Niesamowicie cienka obudowa o grubości 11 mm.
- Technologia 802.11ac Wave 2 pozwala wielu użytkownikom na łączenie się z Internetem w tym samym czasie.
- EAP230-Wall to rozwiązanie sieciowe, które sprawdzi się w budynkach podzielonych na wiele pomieszczeń, takich jak hotele, biura oraz akademiki.
- Urządzenie ma rozmiar i kształt włącznika światła lub gniazdka, dlatego idealnie pasuje do każdego pomieszczenia.
- Centralne zarządzanie z chmury z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.
- Łatwe zarządzanie z aplikacją Omada.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11n |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 4 dBi |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie |
|
| Wymagania sprzętowe | Microsoft Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows10 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 86,8 × 86,8 × 30,2 mm |
| Pozostałe parametry |
|