Producenci
TP-LINK Punkt dostępowy WA1801 AX1800
Opis
TL-WA1801
Bezprzewodowy, gigabitowy punkt dostępowy Wi-Fi 6 AX1800
- Wi-Fi 6 Dwupasmowe Wi-Fi o prędkości 1,8 Gb/s zapewniające możliwość jednoczesnego przeglądania internetu, strumieniowania treści i pobierania plików
- Elastyczne wdrożenie Obsługa pasywnego PoE umożliwia jednoczesną transmisję danych i dostarczanie zasilania za pomocą jednego kabla Ethernet
- Wiele trybów pracy Punkt dostępowy, Wzmacniacz sygnału, Multi-SSID i Klient zapewniają kompleksową obsługę sieci
- Zwiększony zasięg Cztery zintegrowane anteny i technologia Beamforming wzmacniają oraz ukierunkowują sygnał Wi-Fi
- Strona uwierzytelniająca Specjalna platforma uwierzytelniająca dostęp użytkowników i zapewniająca większe bezpieczeństwo sieci.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s PoE |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11ax |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo | Szyfrowanie WPA, WPA2, WPA3, WPA/WPA2-Enterprise |
| Zasilanie | 48V/0,375A |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 225 × 145.5 × 37 mm |
| Pozostałe parametry | Funkcje transmisji bezprzewodowej
|