Producenci
TP-LINK Punkt dostępowy WA801N Access Point N300
Opis
Dane techniczne
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s PoE |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo | Szyfrowanie WEP, WPA/WPA2, WPA/WPA2-PSK |
| Zasilanie | 9 V DC/0,6 A |
| Wymagania sprzętowe | Wymagania systemowe:
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 181.6 × 129.5 × 36.2 mm |