Producenci
TP-LINK Punkt dostępu EAP110-Outdoor N300 PoE
Opis
Bezprzewodowy, zewnętrzny punkt dostępowy, standard N300
- Zaprojektowany z myślą o użytku na zewnątrz budynków
- Prędkość transmisji bezprzewodowej do 300Mb/s z technologią 2x2 MIMO
- System zoptymalizowany pod kątem transmisji na długie dystanse
- Obudowa odporna na warunki środowiskowe
- Obsługa pasywnego PoE
- Centralne zarządzanie siecią bezprzewodową z chmury i aplikacja Omada umożliwiają łatwe i wygodne użytkownie
- Wiele metod uwierzytelniania dostępu (SMS/Facebook Wi-Fi/Voucher itp.)
- Obsługa zarządzania VLAN
Dane techniczne
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s PoE |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.3af |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11g |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Zysk anteny | 3 dBi |
| Bezpieczeństwo |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 216 × 46 × 27 mm |