Producenci
TP-LINK Punkt dostępu EAP615-Wall WiFi 6 AX1800
Opis
Bezprzewodowy, naścienny punkt dostępowy WiFi 6, AX1800
- Znakomita prędkość WiFi 6: Jednoczesna obsługa prędkości dochodzących do 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 1201 Mb/s w paśmie 5 GHz, co daje łącznie nawet 1775 Mb/s.**
- Wysoka wydajność połączeń: Gwarancja wyższej wydajności sieci i niższych opóźnień.
- Cztery Gigabitowe porty: 4 Gigabitowe porty Ethernet (1x Uplink i 3x Downlink), w tym jeden Downlink wspierający PoE Pass-Through zapewnia zasilanie przewodowemu urządzeniu.
- Scentralizowane zarządzanie: Integracja z platformą Omada SDN zapewnia dostęp w Chmurze i zarządzanie zdalne.
- Bezpieczna sieć dla gości: Do dyspozycji jest wiele metod uwierzytelniania (SMS/Facebook Wi-Fi/ Voucher, itp.) oraz liczne technologie, które chronią dostępu do sieci bezprzewodowych.
- Prosty montaż i wsparcie PoE: Konstrukcja zapewnia łatwość montażu dzięki kompatybilności z puszką instalacyjną 86mm oraz standardową puszką instalacyjną UE i USA oraz wsparciu zasilania PoE 802.3af/at.
Znakomita prędkość WiFi 6
- Sprostaj wymaganiom płynnych działań online oraz większej liczby połączonych urządzeń. Najnowsze technologie 802.11ax*, takie jak 1024 QAM i Długi Symbol OFDM pozwalają EAP osiągnąć prędkości do 1775Mb/s.
Większy komfort użytkowników
- Najnowsza technologia WiFi 6 oferuje zaawansowane funkcje sieci bezprzewodowej gwranantujące wyższą wydajność sieci i niższe opóźnienia.
Integracja z platformą Omada SDN
- Platforma Omada Software Defined Networking (SDN) integruje ze sobą urządzenia sieciowe takie jak Punkty dostępowe, przełączniki i routery aby zapewnić w 100% scentralizowane zarządzanie w chmurze i wysoce skalowalną sieć zarządzaną z jednego interfejsu.
Nie tylko Prędkość, ale również Bezpieczeństwo
- Zabezpiecz swoją sieć i jej dane przeciwko atakom typu Brute Force i Snoopingiem za pomocą szyfrowania WPA3 klasy Enterprise, autoryzacji poprzez portal i segregacją sieci dla Gości.
Bezproblemowy montaż dzięki zasilaniu PoE
- Dzięki wsparciu PoE 802.3af/802.3at nie ma konieczności prowadzenia dodatkowych przewodów w budynku. Wykorzystaj istniejące kable Ethernet i już możesz korzystać z urządzeń.
Gigabitowe porty podłączenie do sieci
- Urządzenia przewodowe takie jak Telefony IP mogą być zasilane bez dodatkowych przewodów elektrycznych. Cztery porty (1 uplink + 3 downlink) przekazują dane o szybkości Gigabita. Jeden z portów wyjściowych oferuje funkcję PoE Pass-Through aby wyeliminować potrzebe zakładania kolejnego portu do zasilania.
Szybka i prosta instalacja
- Dzięki łatwej w montażu konstrukcji, nie ma potrzeby spędzania czasu i wydawania pieniędzy na specjalistę który zainstaluje naszego EAP.
Łatwe zarządzanie poprzez aplikację Omada
- Konfiguracja sieci poprzez aplikację trwa zaledwie kilka minut. Omada pozwala na dostosowanie ustawień do swoich preferencji, monitorowanie stanu sieci oraz zarządzanie połączonymi klientami - a wszystko to z poziomu smartfona lub tableta.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000 Mbit/s PoE |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.3af |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.3at |
| Standardy | 802.11ac |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 21 dBi |
| Bezpieczeństwo |
|
| Funkcje specjalne | Funkcje transmisji bezprzewodowej
|
| Zasilanie | Pobór mocy 10 W |
| Oprogramowanie | Wymagania systemowe
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 143 × 86 × 19.7mm |
| Pozostałe parametry | Środowisko pracy
|