Producenci
TP-LINK RE200 AP WiFi AC750 1xWAN Extender
Opis
Dwuzakresowy wzmacniacz sygnału bezprzewodowego
RE200 pozwala na rozszerzenie istniejącej sieci bezprzewodowej dzięki technologii WiFi 11AC. Działa on ze wszystkimi routerami WiFi i umożliwia stworzenie dwupasmowej sieci pokrywającej cały dom lub biuro.
- Wzmacnia sygnał sieci bezprzewodowej pozwalając na zwiększenie jej zasięgu
- Kompatybilny ze standardami sieci bezprzewodowych 802.11 b/g/n oraz 802.11ac
- Prędkość łączna do 750Mb/s
- Miniaturowe wymiary i możliwość montażu w gnieździe zasilającym pozwalają na łatwe umieszczenie urządzenia w miejscu docelowym
- Port Ethernet umożliwia podłączanie urządzeń za pomocą kabla Ethernet
Dane techniczne
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11n |
| Liczba anten | 3 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo | 64/128/152-bitowe WEP, WPA-PSK / WPA2-PSK |
| Funkcje specjalne | - WMM (Wi-Fi Multimedia) |
| Wymagania sprzętowe | Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista lub Windows 7, 8, Mac® OS, NetWare®, UNIX® lub Linux. |
| Akcesoria w zestawie | - RE200 |
| Kolor | Biały |
| Pozostałe parametry | Czułość odbiornika: 2.4G: |