Producenci
TP-LINK RE305 Repeater Wifi AC1200 DualBand
Opis
Dane techniczne
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Zysk anteny | 17 dBi |
| Bezpieczeństwo | - WPA-PSK |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | - Strona WWW |
| Zasilanie | - Gniazdo elektryczne (zasilacz wbudowany) |
| Wymagania sprzętowe | Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista or Windows 7, 8, 10, Mac® OS, NetWare®, UNIX® or Linux |
| Akcesoria w zestawie | Poradnik szybkiej konfiguracji |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 77 x 80 x 78 mm |
| Pozostałe parametry | - Operating Temperature: 0°C~40°C (32°F~104°F) |