Producenci
TP-LINK RE650 Wzmacniacz Sygnału WiFi AC2600
Opis
Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej AC2600
- Cztery anteny zewnętrzne rozszerzają zasięg sieci, pokrywając obszar do 1300 m kw.
- 800Mb/s w paśmie 2,4GHz + 1733Mb/s w paśmie 5GHz pozwalają uzyskać połączenia do 2533Mb/s
- MU-MIMO 4x4 - Możliwość przesyłania danych do wielu urządzeń jednocześnie sprawia, że wydajność wzrasta czterokrotnie
- Technologia transmisji kierunkowej - Urządzenie wysyła sygnał W-fi do określonych urządzeń, zapewniając stabilne połączenia
- Gigabitowy port Ethernet - Szybsze połączenia przewodowe dla telewizorów smart, komputerów oraz konsol do gier
- Intelignetny sygnalizator - Poprzez wskazanie siły sygnału, inteligentny sygnalizator pomaga znaleźć najlepszą lokalizację dla urządzenia, pozwalającą uzyskać optymalny zasięg sieci
- Tryb punktu dostępowego - Umożliwia utworzenie bezprzewodowego punktu dostępowego, dając sieci przewodowej dostęp do funkcji Wi-fi
- Aplikacja TP-LINK Tether - Łatwe zarządzanie siecią na urządzeniu mobilnym z systemem iOS lub Android
- Wszechstronność - Współpracuje z każdym routerem bezprzewodowym oraz bezprzewodowym punktem dostępowym
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo | - 64/128-bit WEP |
| Funkcje specjalne | - Statystyki transmisji bezprzewodowej |
| Akcesoria w zestawie | - Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej RE650 |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 163 x 86 x 40mm |