Producenci
TP-LINK Router Archer AX10 AX1500 4LAN
Opis
Wi-Fi 6 to synonim dużych szybkości i imponującej wydajności. Korzystając z najnowszej technologii Wi-Fi szybko wymażesz ze swojej pamięci gorzkie wspomnienia o zakłóceniach i opóźnieniach w transmisji, rozkoszując się dostępem do sieci przyszłości - szybszej i lepiej dostosowanej do twoich potrzeb niż kiedykolwiek wcześniej.
- Technologia Wi-Fi 6 Archer AX10 korzysta z najnowszej technologii łączności bezprzewodowej - Wi-Fi 6 - aby zapewniać większe prędkości i lepszą wydajność oraz zmniejszyć przestoje do minimum.
- 1,5 Gb/s, prędkości nowej generacji dwupasmowy router Archer AX10 oferuje zawrotne prędkości, osiągające nawet 1,5 Gb/s (1201 Mb/s w paśmie 5 GHz oraz 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz).
- Łączenie wielu urządzeń technologie OFDMA i MU-MIMO umożliwiają łączenie większej liczby urządzeń i widocznie zmniejszają opóźnienia w transmisji.
- Trzyrdzeniowy procesor mocny procesor o taktowaniu 1,5 GHz błyskawicznie reaguje na wszystkie działania wykonywane w ramach sieci.
- Większy zasięg połączenie czterech anten i technologii transmisji kierunkowej pozwala na utworzenie silnej i niezawodnej sieci bezprzewodowej, dostępnej na powierzchni całego domu.
- Porty gigabitowe prędkości dochodzące do 1 Gb/s w dwóch pasmach zapewniają użytkownikowi dużą swobodę działania.
- Łatwa konfiguracja z aplikacją Tether konfiguracja sieci trwa zaledwie kilka minut.
- Kompatybilność z Alexa Amazon Alexa zapewnia możliwość korzystania z poleceń głosowych do kontrolowania routera, czyniąc życie łatwiejszym i przyjemniejszym.
Dane techniczne
| Model | Archer AX10 |
| Typ | xDSL |
| Annex | Nie dotyczy |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Funkcje specjalne | Wł./wył. odbiornika bezprzewodowego, WMM |
| Zasilanie | 12 V/2 A |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Unix |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 98 SE |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Novell NetWare |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows NT |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 260,2 × 135,0 × 38,6 mm |