Producenci
TP-LINK Router Archer AX53 AX3000 4LAN 1WAN
Opis
Dane techniczne
| Model | Archer AX53 |
| Typ | xDSL |
| Annex | Nie dotyczy |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11a |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 260.2 × 135 × 41.6 mm |