Producenci
TP-LINK Router Archer AXE75 Router WiFi 6E AX5400
Opis
Archer AXE75
Trójzakresowy, gigabitowy router Wi-Fi 6E AXE5400
- Tri-Band AXE5400 - Tri-Band Wi-Fi AXE5400 zapewnia prędkość Wi-Fi do 5400 Mbps.
- Najnowocześniejsze przetwarzanie - uzbrojony w czterordzeniowy procesor 1,7 GHz.
- SuperSpeed USB 3.0 - do 10 razy szybszy transfer niż w przypadku USB 2.0.
- Wi-Fi 6E Unleashed - zupełnie nowe pasmo 6 GHz zapewnia większą przepustowość, większą prędkość i niemal zerowe opóźnienia.
- HomeShield - dostosuj swoją sieć domową dzięki zwiększonemu bezpieczeństwu i kontroli.
- OneMesh - tworzy sieć Mesh po podłączeniu do przedłużacza TP-Link OneMesh w celu zapewnienia bezproblemowego zasięgu w całym domu.
- Podłącz więcej urządzeń - technologia OFDMA zwiększa pojemność 4-krotnie, umożliwiając jednoczesną transmisję do większej liczby urządzeń.
- Bardzo niskie opóźnienia - umożliwia bardziej responsywne gry i rozmowy wideo.
- Kompatybilny z Alexą - steruj routerem za pomocą poleceń głosowych i uczyń swoje życie mądrzejszym i łatwiejszym dzięki Amazon Alexa.
Dane techniczne
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Porty we/wy | Brak |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 6 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 6 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo | Szyfrowanie sieci WiFi
Ochrona sieci
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | Typy sieci WAN
Quality of Service
Usługa Cloud
Przekierowywanie NAT
IPTV
DHCP
DDNS
Zarządzanie
|
| Wymagania sprzętowe |
|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 272.5 x 147.2 x 49.2 mm |