Producenci
TP-LINK Router Archer C24 AC750 1WAN 4LAN
Opis
Dwa pasma dla podwojonej przepustowości
W przypadku obsługi urządzeń wymagających większej przepustowości idealnie sprawdzi się pasmo 5 Ghz, zapewniające szybsze i płynniejsze połączenia, natomiast dla pozostałych urządzeń w pełni wystarczające będzie stabilne pasmo 2,4 Ghz.
Stabilny i silny sygnał sieci
Cztery, rozmieszczone po bokach anteny sprawiają, że Archer C24 może wysyłać sygnał Wi-Fi w różnych kierunkach, a zasięg sieci jest wyraźnie wzmocniony. Rozwiązuje to całkowicie problem buforowania podczas przeglądania stron internetowych, a pobieranie plików odbywa się bez opóźnień.
Wielozadaniowe narzędzia do zarządzania
Za pomocą wbudowanych narzędzi o wszechstronnych zastosowaniach, w tym kontroli rodzicielskiej, sieci dla gości, QoS, z łatwością skonfigurujesz swoją sieć domową.
Wysoki poziom integracji dla kompaktowego rozmiaru
Router Archer C24 został tak skonstruowany, aby udostępniana sieć Wi-Fi odznaczała się optymalnym działaniem. Zaawansowana technologia półprzewodnikowa pomaga zintegrować wszystkie elementy, w tym procesor, pamięć i jednostkę przestwarzania 3-strumieniowego w ramach jednego chipa, aby możliwe było uzyskanie wszechstronności działania i dużej mocy zamkniętej w kompaktowej obudowie.
Stabilność taka sama jak w przypadku urządzeń o standardowych rozmiarach
Router Archer C24 poddano wielu testom bazującym na rygorystycznych standardach, aby tym samym potwierdzić, że urządzenie odznacza się niezawodnością działania nawet w trudnych warunkach. Ogółem przetestowano 8 losowo wybranych routerów, co trwało łącznie 1936 godzin.
Dane techniczne
| Model | Archer C24 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Porty we/wy | 4 x 10/100 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | Aplikacja Tether |
| Zasilanie | 9 V = 0,6 A |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Unix |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 98 SE |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Novell NetWare |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows NT |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 115 × 106.7 × 24.3 mm |