Producenci
TP-LINK Router Archer C50 AC1200 DualBand 4LAN 1WAN
Opis
Router Archer C50 firmy TP-LINK obsługuje połączenia bezprzewodowe w standardzie 802.11ac o 3 razy większej prędkości niż dotychczas dostępne połączenia w standardzie 802.11n. Dzięki jednoczesnej transmisji o prędkości 867Mb/s w wolnym od zakłóceń paśmie 5GHz oraz transmisji o prędkości 300Mb/s w tradycyjnym paśmie 2,4GHz użytkownicy dostają do dyspozycji 1200Mb/s maksymalnej łącznej przepustowości dla strumieniowych transmisji wideo w jakości HD, gier online i innych wymagających zastosowań biurowych lub domowych.
Dane techniczne
| Model | Archer C50 |
| Typ | xDSL |
| Annex | Nie dotyczy |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Porty we/wy | 4 x 10/100 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo | WEP 64/128 bit, WPA /WPA2, szyfrowanie WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Zasilanie | 9VDC / 0,85A |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows NT |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Unix |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 98 SE |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 229,87 x 144,19 x 36,85 mm |