Producenci
TP-LINK Router Archer C64 AC1200 1WAN 4LAN
Opis
Bezprzewodowy router MU-MIMO AC1200
- Obsługa standardu Wi-Fi 802.11ac Wave2 867 Mb/s w paśmie 5 GHz i 400 Mb/s w paśmie 2,4 GHz.
- Wzmocniony zasięg Wi-Fi Cztery anteny dbają o stabilne połączenia bezprzewodowe i optymalny zasięg sieci.
- MU-MIMO Technologia MU-MIMO umożliwia łączenie się z dwoma urządzeniami jednocześnie, co sprawia, że wydajność routera wzrasta dwukrotnie..
- Beamforming Technologia transmisji kierunkowej zapewnia wysoką wydajność połączeń bezprzewodowych.
- Tryb AP Obsługa trybu AP umożliwia utworzenie punktu dostępowego Wi-Fi.
- Inteligentna łączność Funkcja Smart Connect umożliwia przydzielanie klientom mniej obciążonego w danym momencie pasma, natomiast Airtime Fairness wpływa na optymalizację czasu korzystania z sieci.
- Bezproblemowa konfiguracja Dzięki aplikacji TP-Link Tether zarządzanie siecią jest niezwykle łatwe.
Dane techniczne
| Model | AC1200 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s LAN / DMZ |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo | Szyfrowanie sieci WiFi:
Ochrona sieci:
Funkcja Guest Network:
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | Protokoły:
Kontrola rodzicielska:
Typy sieci WAN:
Quality of Service:
Usługa Cloud:
Przekierowywanie NAT:
IPTV:
DHCP:
DDNS:
|
| Wymagania sprzętowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 120 × 120 × 27,9 mm |