Producenci
TP-LINK Router Archer C80 AC1900 1WAN 4LAN
Opis
Bezprzewodowy router TP-Link MU-MIMO AC1900 Archer C80
- Obsługa standardu Wi-Fi 802.11ac Wave2 1300 Mb/s w paśmie 5 GHz i 600 Mb/s w paśmie 2,4 GHz.
- Technologia 3×3 MIMO przesyłanie i odbieranie danych w trzech strumieniach umożliwia bezproblemowe parowanie z klientami 3 × 3.
- Wzmocniony zasięg Wi-Fi technologia transmisji kierunkowej dba o wydajność połączeń bezprzewodowych.
- MU-MIMO usprawniona komunikacja pomiędzy routerem a urządzeniami pozwala na optymalną wydajność ich działania.
- Spersonalizowane zarządzanie zaawansowane funkcje, takie jak kontrola rodzicielska, sieć dla gości i kontrola dostępu to narzędzia, które zapewniają pełną personalizację ustawień sieci.
- Inteligentna łączność funkcja Smart Connect umożliwia przydzielanie klientom mniej obciążonego w danym momencie pasma, natomiast Airtime Fairness wpływa na optymalizację czasu korzystania z sieci.
Dane techniczne
| Model | MU-MIMO AC1900 Archer C80 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s LAN / DMZ |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000Base-T RJ-45 port (WAN) |
| Standardy | 802.11ac |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie | 12V / 1A |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Unix |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 98 SE |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows NT |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 215 × 117 × 32 mm |
| Pozostałe parametry | Prędkość transmisji:
|