Producenci
TP-LINK Router Archer MR105 4G LTE N300
Opis
TL-MR105
- Bezprzewodowy router 4G LTE, standard N, 300 Mb/s
- Obsługa sieci 4G LTE Udostępnij swoje połączenie internetowe nawet 32 urządzeniom i korzystaj z prędkości pobierania sięgającej 150 Mb/s
- Włóż kartę nanoSIM i korzystaj Zapomnij o mozolnym procesie konfiguracji. Zgodność z kartami SIM została potwierdzona wieloletnimi próbami terenowymi przeprowadzonymi w ponad 100 krajach
- Tryb Routera Wi-Fi Podłącz przewód Ethernet do portu LAN/WAN i korzystaj z połączeń przewodowych w przypadku braku dostępu do sieci 4G
Dane techniczne
| Model | MR105 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Transmisja danych | UMTS |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 1900 MHz |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | IPv4 |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 6 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo | Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej: Szyfrowanie 64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s LAN / WAN (Combo) |
| Karta SIM | Nano |
| Zasilanie | 9V/0,85A |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| Wymagania sprzętowe | Internet Explorer 11+, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 lub inna przeglądarka z włączoną obsługą JavaScript |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 174 × 130 × 60 mm |