Producenci
TP-LINK Router Archer MR505 4G LTE Cat6 Router AC1200
Opis
Archer MR505
Dwupasmowy, bezprzewodowy router gigabitowy 4G+ Cat6, AC1200
- Zaawansowany router 4G+ LTE - Obsługa 4G+ LTE kategorii 6 zapewniającego prędkość transferu sięgającą do 300 Mb/s
- Konfiguracja poprzez włożenie karty - Zapomnij o mozolnym procesie instalacji. Zgodność z kartami SIM została potwierdzona wieloletnimi próbami terenowymi przeprowadzonymi w ponad 100 krajach
- Technologia MU-MIMO - Dane przesyłane są do wielu urządzeń jednocześnie, co zapewnia znacznie wyższą wydajność pracy
- EasyMesh - Elastyczne tworzenie domowych sieci Wi-Fi
- Lepszy sygnał połączenia w każdym miejscu Korzystaj ze stabilnego i wydajnego połączenia internetowego.
- Porty gigabitowe - Niezawodne połączenia przewodowe dla urządzeń wymagających dużej przepustowości, takich jak konsole do gier czy IPTV
- Tryb routera Wi-Fi - Podłącz przewód Ethernet do portu LAN/WAN i korzystaj z możliwości połączenia zapasowego w przypadku braku dostępu do sieci 4G+ LTE
- Łatwa konfiguracja i zarządzanie dzięki aplikacji Tether
Szybkie połączenie 4G+ gdziekolwiek go potrzebujesz
Wystarczy jedynie karta SIM
Podłączenie łącza szerokopasmowego lub kablowego w domu wakacyjnym, gospodarstwie lub magazynie jest kosztowne i czasochłonne. Dodatkowo, długie okresy obowiązywania umów usług internetowych powodują dodatkowe utrudnienia w przypadku wynajmów krótkoterminowych lokali tymczasowych. Archer MR505 zapewnia wygodną i elastyczną możliwość instalacji. Włóż kartę SIM i ciesz się szybkim dostępem do internetu!
Połączenie 4G+ LTE i niezawodne Wi-Fi
Dzięki technologii agregacji pasm (Carrier Aggregation) 4G+, Archer MR505 może osiągnąć wyższą prędkość pobierania sięgającą aż 300Mb/s i sprostać wymaganiom Twoich urządzeń sieciowych. Router tworzy również dwupasmową sieć Wi-Fi. Z pasma 5GHz o prędkości do 867 Mb/s można korzystać do zadań wymagających dużej przepustowości, takich jak strumieniowanie w jakości HD i gry online, podczas gdy pasmo 2,4 GHz oferujące prędkość do 300 Mb/s sprawdzi się w codziennych czynnościach, takich jak przeglądanie internetu, obsługa poczty email, mediów społecznościowych i wielu więcej.
Idealne rozwiązanie dla małych firm
Połącz jednocześnie do 64 urządzeń
Udostępnij połączenie 4G+ LTE nawet 64 urządzeniom bezprzewodowym, takim jak telefony, tablety i laptopy. Do dyspozycji są również 3 porty LAN, za pomocą których można doprowadzić dostęp do internetu urządzeniom przewodowym, takim jak komputery.
- Wydajny procesor - Stabilne przetwarzanie danych
- MU-MIMO - Jednoczesna obsługa wielu urządzeń
- Beamforming - Koncentrowanie sygnału
- Wzmacniacz i zewnętrzne anteny - Duży zasięg
Elastyczne tworzenie domowej sieci Wi-Fi Mesh
Jeśli w Twoim domu występują martwe strefy zasięgu, po prostu dodaj kolejne urządzenia kompatybilne z EasyMesh, aby rozbudować domową sieć WiFi Mesh. Zapomnij o szukaniu stabilnego sygnału połączenia.
- Pogromca martwych stref WiFi - Eliminuje obszary słabego sygnału WiFi w całym domu
- Smart Roaming - Nieprzerwane strumienionowanie gdy poruszasz się po domu
- Jedna nazwa WiFi - Koniec z przełączaniem się między sieciami WiFi
Dostępne łącze zapasowe WAN
Dzięki w pełni funkcjonalnemu portowi WAN/LAN, Archer MR505 może pracować jako router, który jest zgodny z modemami kablowymi, światłowodowymi i DSL lub dostarczać dostęp do internetu urządzeniom przewodowym. Niezawodny dostęp do sieci mogą uzyskać aż 64 urządzenia jednocześnie.
Bezproblemowa konfiguracja i łatwe zarządzanie
Konfiguracja routera Archer MR505 trwa zaledwie kilka minut. Wystarczy, że zalogujesz się do strony zarządzania lub pobierzesz aplikację Tether. Dostęp do ustawień sieci, w tym kontroli rodzicielskiej czy też kontroli dostępu zyskasz z dowolnego urządzenia z systemem Android lub iOS. Aplikacja Tether umożliwia również wykonywanie aktualizacji oprogramowania do najnowszej wersji, aby utrzymać najwyższą wydajność i bezpieczeństwo routera.
Dane techniczne
| Model | Archer MR505 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Typ | xDSL |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | HSPA |
| Transmisja danych | HSPA +DC |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Max. prędkość pobierania | 300 Mbit/s |
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s LAN / WAN (Combo) |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11a |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
Sieć WAN:
Zarządzanie:
DHCP:
Przekierowanie portów:
Dynamiczny DNS:
Kontrola rodzicielska:
Funkcja Sieci dla gości:
|
| Zasilanie | Zasilacz 12V/1,5A |
| Oprogramowanie | Aplikacja Tether |
| Karta SIM | Nano |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 212 x 157.5 x 57 mm |