Producenci
TP-LINK Router Archer NX200 5G AX1800
Opis
Archer NX200
Dwupasmowy, bezprzewodowy, gigabitowy router 5G, AX1800
- Zwiększ prędkość sieci do 5G - Skorzystaj z możliwości zaawansowanej sieci 5G oferującej prędkość pobierania do 4,67 Gb/s. Udostępnij swoją sieć 5G wielu urządzeniom Wi-Fi i ciesz się nieprzerywanymi filmami w jakości Ultra HD, niesamowicie szybkim pobieraniem plików, płynnymi rozmowami wideo oraz wideokonferencjami
- Dwupasmowe Wi-Fi 6 w standardzie AX1800 - Do 1201 Mb/s w paśmie 5 GHz i do 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz
- Plug & Play - Korzystaj z dostępu do sieci 5G zaraz po włożeniu karty Nano SIM
- EasyMesh - Współpracuje z produktami EasyMesh, dzięki czemu może zapewnić dostęp do elastycznej i przystępnej cenowo sieci Mesh, działającej pod jedną nazwą oraz z płynnym zasięgiem w całym domu
- Gigabitowy port WAN/LAN - Gigabitowy WAN/LAN port umożliwia Archerowi NX200 pracę jako zwykły router Wi-Fi, kompatybilny z łączami kablowymi, światłowodowymi i modemami DSL
Dane techniczne
| Model | Archer NX200 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 10 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo | Ochrona przed atakami DoS, Zapora sieciowa SPI IPv4, Zapora sieciowa SPI IPv6, Wiązanie adresów IP i MAC, Kontrola dostępu |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | TP-Link Cloud, Zarządzanie lokalne, Zarządzanie zdalne |
| Zasilanie |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Unix |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 98 SE |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Novell NetWare |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows NT |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 99 × 99 × 190 mm |