Producenci
TP-LINK Router Archer VR2100 ADSL/VDSL 4LAN 1USB
Opis
Bezprzewodowy router/modem VDSL/ADSL, MU-MIMO, AC2100
- Super VDSL Najnowsza technologia Super VDSL (profil 35b standardu VDSL2) zapewnia dostęp do Internetu o prędkości wynoszącej nawet 350 Mb/s.
- Zawrotne prędkości Osiągane wartości deklasują prędkości poprzedniej generacji, dochodząc nawet do 1733 Mb/s w paśmie 5 GHz i 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz.
- MU-MIMO 4×4 Dane przesyłane są do wielu urządzeń jednocześnie, co zapewnia nawet czterokrotnie wyższą wydajność pracy.
- Zasięg w całym domu z technologią OneMeshTM Współpraca ze wszystkimi produktami TP-Link OneMesh oznacza możliwość utworzenia elastycznej i taniej w utrzymaniu sieci mesh.
- Błyskawiczne połączenia przewodowe Port USB 3.0 i cztery gigabitowe porty Ethernet działają nawet 10 razy szybciej niż w przypadku urządzeń poprzedniej generacji, pozwalając wkroczyć domowej rozrywce na wyższy poziom.
- Aplikacja TP-Link Tether Z aplikacją dostępną na urządzenia obsługujące system iOS lub Android zarządzanie siecią, w tym kontrola zdalna i ustawienie automatycznych aktualizacji, jest niezwykle łatwe.
Dane techniczne
| Model | Archer VR2100 |
| Typ | ADSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x ADSL (RJ-11) |
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Zasilanie | 12 V/1,5 A |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Unix |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 98 SE |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 216 × 164 × 36.8 mm |