Producenci
TP-LINK Router Archer VR300 ADSL/VDSL 4LAN 1WAN AC1200
Opis
Dane techniczne
| Model | Archer VR300 |
| Typ | ADSL |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x Serial port (RJ-11 ) |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ac |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Zasilanie | 12V/1A |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Unix |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Novell NetWare |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 385 x 290 x 76 mm |