Producenci
TP-LINK Router Deco XE75(3-pack) System WiFi 6E AXE5400
Opis
Deco XE75 Gorące zakupy
Trójzakresowy system Wi-Fi 6E typu mesh AXE5400
- Wi-Fi 6E w całym domu - pokrycie powierzchni do 7200 m2 dzięki płynnej sieci Wi-Fi nowej generacji i wyeliminowanie martwych stref i buforowania
- Zupełnie nowe pasmo 6 GHz - poznaj najnowszą częstotliwość Wi-Fi, eliminując zakłócenia ze wszystkich starszych urządzeń. Pasmo 6 GHz zapewnia również wydajny, dedykowany łącze typu backhaul, które jeszcze bardziej usprawnia wydajność Wi-Fi urządzeń innych niż 6E
- Prawdziwa prędkość trójzakresowa - wszystkie trzy pasma Wi-Fi współpracują ze sobą, aby uwolnić całkowitą prędkość sieci do 5400 Mb/s dla 200 urządzeń
- Siatka sterowana sztuczną inteligencją - łączy Twój dom pod jedną nazwą i hasłem, zapewniając jednocześnie najlepsze połączenia podczas przenoszenia z pokoju do pokoju
- TP-Link HomeShield - zapewnia bezpieczeństwo Twojej sieci domowej dzięki najnowocześniejszym funkcjom ochrony sieci i IoT
- Konfiguracja łatwiejsza niż kiedykolwiek - aplikacja Deco przeprowadzi Cię przez konfigurację krok po kroku
- Uniwersalna kompatybilność - kompatybilność wsteczna ze wszystkimi generacjami Wi-Fi i współpracuje z dowolnym dostawcą usług internetowych (ISP) i modemem
Dane techniczne
| Model | DECO XE75(3-PACK) |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.11a |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 6 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo |
Serwer VPN
Klient VPN
Szyfrowanie Wi-Fi
|
| Funkcje specjalne |
|
| Oprogramowanie |
|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 105 x 105 x 169 mm |