Producenci
TP-LINK Router EC225-G5 AC1300 3LAN 1WAN
Opis
Dane techniczne
| Model | EC225-G5 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11k |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.11v |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo | WPA/WPA2/WPA3 encryption |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie | Zasilacz zewnętrzny 12V/1.0A |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Unix |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 98 SE |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Novell NetWare |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows NT |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 230 x 144 x 35 mm |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
|
| Pozostałe parametry | Prędkość transmisji:
|