Producenci
TP-LINK Router EX141 Wi Fi AX1500 1WAN 3LAN
Opis
- Prędkość WiFi 1,5 Gb/s: Ciesz się szybszym przeglądaniem, streamingiem i pobieraniem na dwóch pasmach.
- Podłącz Więcej, Zachowaj Szybkość: Wyposażony w najnowszą technologię bezprzewodową WiFi 6, zapewniającą wyższe prędkości, większą pojemność i mniejsze zatłoczenie sieci.
- Szerokie Zasięgi: Technologia Beamforming i cztery anteny zapewniają skoncentrowany odbiór sygnału urządzeniom na dużej odległości.
- Kompatybilność z EasyMesh: Zapewnia pokrycie sieci WiFi w całym domu dzięki standardowej technologii mesh.
- Zwiększone Bezpieczeństwo: Zabezpiecz swoją sieć dzięki zaporom i najnowszemu szyfrowaniu WPA3.
- Prosta Konfiguracja: Skonfiguruj swoją sieć w ciągu kilku minut za pomocą potężnej aplikacji Aginet.
- Zdalne Zarządzanie: Obsługuje protokoły TR-069, TR-098, TR-181, TR-111 i TR-143.
Dane techniczne
| Model | EX141 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Standardy | 802.11v |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11r |
| Standardy | 802.11k |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zasilanie | 12V/1A |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Unix |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 98 SE |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Novell NetWare |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows NT |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 182.7 × 94 × 33.3 mm |