Producenci
TP-LINK Router M7000 LTE SIM HotSpot Mobilny
Opis
- Dziel się ze znajomymi dostępem do Internetu dla maksymalnie 10 urządzeń jednocześnie
- Bateria 2000 mAh wystarcza na 8 godzin użytkowania
- Obsługuje najnowszą generację 4G FDD/TDD-LTE, kompatybilną z siecią większości krajów i regionów
- Łatwe zarządzanie dzięki aplikacji tpMiFi
Dane techniczne
| Model | M7000 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | EDGE |
| Transmisja danych | HSPA |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Max. prędkość pobierania | 150 MB/s |
| Max. prędkość wysyłania | 50 MB/s |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo | Wsparcie WPA-PSK / WPA2-PSK, bezprzewodowe filtrowanie adresów MAC, włączanie / wyłączanie rozgłaszania SSID |
| Porty we/wy | 1 x micro USB |
| Karta SIM | Standard |
| Zasilanie |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Phone |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 94 × 56.7 × 19.8 mm |
| Pozostałe parametry | Środowisko pracy:
|