Producenci
TP-LINK Router MR50G AC1900 1xWAN 2xLAN-1Gb
Opis
- Dwuzakresowe prędkości AC1900 - ciesz się rozrywką domową bez żadnych opóźnień, osiągając prędkości do 1900 Mb/s (1300 Mb/s w paśmie 5 GHz i 600 Mb /s w paśmie 2,4 GHz)
- Daleko sięgający zasięg - 6-krotne anteny o dużym wzmocnieniu z funkcją Beamforming zwiększają stabilne połączenia w całym domu, zapewniając silny sygnał WiFi w każdym rogu
- Pełne porty gigabitowe - w pełni wykorzystaj dostęp do Internetu i przesyłaj dane z zawrotną prędkością, aby uzyskać najwyższą wydajność
- Wyższa wydajność sieci - technologia MU-MIMO umożliwia MR50G komunikację z wieloma urządzeniami w tym samym czasie, zwiększając ogólną przepustowość sieci
- Smart Connect - inteligentnie wybiera najlepsze dostępne pasmo dla każdego urządzenia
Dane techniczne
| Model | AC1900 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 6 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Zasilanie | 12V/1A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 175.6 x 157.2 x 45 mm |