Producenci
TP-LINK Router MR6500V 4G LTE N300 1WAN 2LAN 1SIM
Opis
Masz kartę SIM? Nic więcej nie trzeba!
Dzięki zintegrowanemu modemowi 4G LTE oraz slotowi na kartę SIM, wystarczy, że włożysz kartę micro-SIM i włączysz urządzenie. Szybkie i stabilne połączenia Wi-Fi w sieci 4G LTE będą do Twojej dyspozycji. To łatwiejsze niż myślisz!
Z łatwością udostępniaj sieć 4G LTE, zapewniając urządzeniom stabilność połączeń
W pełni wykorzystaj możliwości sieci 4G LTE routera TL-MR6500v i przekonaj się jak szybkie są połączenia o prędkości 150 Mb/s. Udostępnij sieć 4G LTE urządzeniom Wi-Fi, by rozkoszować się transmisją swoich ulubionych filmów w jakości HD bez zakłóceń, szybkim pobieraniem plików oraz płynnymi wideorozmowami.
Korzystaj z sieci Wi-Fi i rozmawiaj przez telefon w tym samym czasie
TL-MR6500v to nie tylko połączenie routera Wi-Fi i modemu, to także telefon. Urządzenie wyposażone jest w port telefoniczny, do którego można podłączyć telefon stacjonarny, tak aby jednocześnie prowadzić długie rozmowy i surfować po Internecie. Ponadto do dyspozycji jest wiele usług, w tym VoIP, VoLTE oraz CSFB. Korzystaj do woli z połączeń głosowych o wysokiej jakości, a resztą zajmie się Twój router.
Wbudowana pamięć dla poczty głosowej
Zamiast płacić ISP za usługę poczty głosowej zyskaj do niej bezpłatny dostęp, korzystając z wygodnego połączenia modem/router/telefon w ramach jednego urządzenia. 50 MB pamięci przekłada się na możliwość rejestrowania nawet 100 minut nagrań na poczcie głosowej. W ten sposób nie przegapisz żadnego połączenia ani wiadomości, nawet gdy nie ma Cię w domu.
Konstrukcja umożliwiająca zwiększenie zasięgu sieci Wi-FiDwie odkręcane, zaawansowane technicznie anteny wzbogacają połączenia pomiędzy routerem a wszystkimi urządzeniami bezprzewodowymi o stabilność działania. Wbudowany wzmacniacz mocy i wzmacniacz niskoszumowy to elementy, które także pozytywnie wpływają na zasięg sieci wyraźnie usprawniają proces wysyłania i odbierania danych na routerze.
Aż 32 urządzenia z dostępem do Internetu
Korzystając z routera TL-MR6500v z łatwością zapewnisz połączenie 3G/4G nawet 32 urządzeniom bezprzewodowym, w tym tabletom, laptopom i smartfonom. 3 porty LAN mogą także służyć udostępnianiu połączenia z Internetem urządzeniom przewodowym, takim jak komputery stacjonarne, drukarki, itp.
Połączenie poprzez port WAN
Urządzenie TL-MR6500v wyposażone jest w port WAN/LAN, dlatego może pracować jako router w pełni zgodny z modemem kablowym, światłowodowym i DSL. W trybie routera bezprzewodowego połączenie 3G/4G zapewnia stały dostęp do Internetu, gdy sieć główna ulegnie awarii.
Prosta konfiguracja i przyjemne zarządzanie
Skonfiguruj router w kilka minut dzięki intuicyjnej aplikacji Tether. Aplikacja pozwala na zarządzanie routerem za pośrednictwem urządzeń z systemami Android lub iOS, zapewniając m.in. dostęp do funkcji kontroli rodzicielskiej, sieci dla gości oraz QoS.
Dane techniczne
| Model | TL-MR6500v |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | HSPA |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Transmisja danych | UMTS |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Bezpieczeństwo |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Porty we/wy | 2 x 10/100 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Karta SIM | Micro |
| Zasilanie | 12 V/1 A |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows NT |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 98 SE |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Novell NetWare |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 202 × 141 × 33.6 mm |