Producenci
TP-LINK Router Mercusys AC12 AC1200 1xWAN 3xLAN
Opis
- Standard 802.11ac zapewnia dostęp do sieci Wi-Fi nowej generacji.
- Prędkość dochodząca do 1200 Mb/s oznacza granie w gry bez zakłóceń i płynną transmisję strumieniową.
- 4 zewnętrzne anteny dbają o zasięg sieci bezprzewodowej w całym domu.
- Sieć dla gości dedykowana osobom korzystającym z twojej sieci domowej lub biurowej sporadycznie uniemożliwia dostęp do newralgicznych zasobów sieci głównej.
- Łatwa instalacja intuicyjny interfejs strony zarządzania błyskawicznie przeprowadzi cię przez cały proces konfiguracji.
Dane techniczne
| Model | AC12 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Porty we/wy | 3 x 10/100 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ac |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Zysk anteny | 5 dBi |
| Bezpieczeństwo | WPA-PSK / WPA2-PSK |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Zasilanie | 9 V DC/0,85 A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 222 x 140 x 32 mm |