Producenci
TP-LINK Router Mercusys AC12G AC1200 1xWAN 3xLAN-1Gb
Opis
Mocna dwupasmowa sieć bezprzewodowa AC1200 pozwala w pełni cieszyć się połączeniem z Internetem. AC12G może obsługiwać wiele urządzeń jednocześnie. 300Mb/s w paśmie 2,4 GHz doskonale sprawdzi się do transmisji strumieniowej muzyki oraz do zakupów w sklepach internetowych, a 867Mb/s w paśmie 5 GHz to prędkość idealna do bardziej wymagających zastosowań, takich jak strumieniowanie wideo w jakości HD czy gry online.
Dane techniczne
| Model | AC12G |
| Typ | xDSL |
| Annex | Nie dotyczy |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo | WPA-PSK / WPA2-PSK |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Funkcje specjalne | Wyłącznik transmisji bezprzewodowej, statystyki transmisji bezprzewodowej |
| Zasilanie | 9 VDC/ 0,85 A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 222 × 140 × 32 mm |
| Pozostałe parametry |
|