Producenci
TP-LINK Router Mercusys MR80X WiFi 6 AX3000 3LAN 1WAN
Opis
MR80X
- PRĘDKOŚCI WIFI 6: WiFi 6 o prędkości sięgającej do 3 Gb/s zapewnia szybkie przeglądanie internetu, strumieniowanie i pobieranie w tym samym czasie.
- WIĘCEJ URZĄDZEŃ, WIĘCEJ ZABAWY: Obsługa MU-MIMO i OFDMA redukuje zagęszczenie i zwiększa przepustowość.
- WIFI, KTÓRE SIĘGA DALEJ: 4 dookólne anenty o wysokim zysku i technologia Beamforming rozsyłają stabilny sygnał WiFi po całym Twoim domu.
- KOMPLEKSOWA OCHRONA BEZPIECZEŃSTWA: Najnowszy standard szyfrowania WPA3 zapewnia bezpieczeństwo sieci bezprzewodowej.
- GIGABITOWE POŁĄCZENIA PRZEWODOWE: Wykorzystaj w pełni swoje łącze internetowe i transfer danych w oszałamiającej prędkości.
- OSZCZĘDZANIE ENERGII Target Wake Time: (TWT) redukuje zużycie energii Twoich urządzeń mobilnych i IoT podczas transmisji danych.
- MNIEJ ZAKŁÓCEŃ WIFI: Minimalizuje zakłócenia od sąsiednich sieci i poprawia wydajność transmisji dzięki Kolorowaniu BSS.
- SMART CONNECT: Inteligentnie wybiera najlepsze dostępne pasmo dla każdego urządzenia.
Dane techniczne
| Model | MR80X |
| Typ | xDSL |
| Annex | Nie dotyczy |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Zysk anteny | 5 dBi |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 41,7 x 208,8 x 171,6 mm |