Producenci
TP-LINK Router Mercusys MW305R WiFi N300 1WAN 3xLAN
Opis
- Prędkość transmisji do 300Mb/s zapewnia płynny przekaz danych wrażliwych na zakłócenia (np. transmisja wideo w jakości HD, gry online czy pobieranie dużych plików)
- Trzy anteny 5dBi znacznie zwiększają siłę, zasięg i stabilność sygnału
- Intuicyjna strona internetowa umożliwia przeprowadzenie konfiguracji urządzenia zaledwie w kilka minut
Dane techniczne
| Model | Mercusys MW305R |
| Typ | xDSL |
| Annex | Nie dotyczy |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Porty we/wy | 3 x 10/100 Mbit/s |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 3 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Zysk anteny | 5 dBi |
| Bezpieczeństwo | 64/128/152-bit WEP / WPA / WPA2,WPA-PSK / WPA2-PSK |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 169 x 116 x 35 mm |