Producenci
TP-LINK Router N300 Archer MR100 4G LTE 1xLAN 1xWAN 1xSIM
Opis
- Najnowocześniejsza sieć 4G - Udostępniaj dostęp do Internetu nawet 32 urządzeniom Wi-Fi i ciesz się prędkością pobierania do 150 Mbps
- Dwie odłączane zaawansowane anteny LTE - Ciesz się stabilnymi i wydajnymi połączeniami z każdym urządzeniem dzięki dwóm antenom zewnętrznym
- Tryb routera Wi-Fi - Podłącz kabel Ethernet do portu LAN / WAN, aby uzyskać elastyczny dostęp jako opcja kopii zapasowej, jeśli nie możesz uzyskać połączenia 4G
Dane techniczne
| Model | Archer TL-MR100 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | HSPA |
| Transmisja danych | HSPA +DC |
| Transmisja danych | EDGE |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Max. prędkość pobierania | 150 Mbit/s |
| Max. prędkość wysyłania | 50 Mbit/s |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | IPv4 |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Bezpieczeństwo | 64/128-bitowe szyfrowanie WEP, WPA / WPA2, WPA-PSK / WPA2-PSK |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Karta SIM | Micro |
| Zasilanie | 9 V/0.85 A |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 98 SE |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows NT |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 154 × 114 × 36 mm |