Producenci
TP-LINK Router TP-Link Archer VR400 ADSL/VDSL 4LAN-1Gb 1USB
Opis
Bezprzewodowy router/modem VDSL/ADSL
Szybka sieć Wi-Fi Jednoczesne rozgłaszanie sieci bezprzewodowej o prędkości 300 Mb/s w paśmie 2,4GHz oraz sieci o prędkości 867 Mb/s w paśmie 5GHz.
Maksymalny zasięg Dwie zintegrowane anteny dookólne wzmocnione technologią Beamforming zapewniają stabilne połączenia bezprzewodowe i optymalny zasięg sieci.
Szerokie możliwości łączenia się z siecią Pełna zgodność ze standardami VDSL2/ADSL2+/ADSL2/ADSL oraz możliwość korzystania z usług Internetu światłowodowego, kablowego oraz 3G/4G.
Dostęp do sieci w całym domu z technologią OneMeshTM Obsługa produktów z serii TP-Link OneMeshTM pozwala na utworzenie wygodnej sieci mesh.
Technologia MU-MIMO Dane przesyłane są do wielu urządzeń jednocześnie, co zwiększa wydajność pracy urządzenia.
Gigabitowe porty Możliwość korzystania z gigabitowych prędkości.
Aplikacja Tether - Z aplikacją dostępną na urządzenia obsługujące system iOS lub Android zarządzanie siecią i jej konfiguracja są niezwykle łatwe.
Dane techniczne
| Model | Archer VR400 |
| Typ | ADSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 3 x 10/100 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Porty we/wy | 1 x Serial port (RJ-11 ) |
| Standardy | 802.3u |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.3 |
| Standardy | 802.3ab |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo | Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej:
Bezpieczeństwo transmisji:
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Zasilanie | 12V/1A |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Unix |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Novell NetWare |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|