Producenci
TP-LINK Router VPN AX3000 4G/LTE ER706W-4G
Opis
Gigabitowy router VPN Omada, 4G+ Cat6, AX3000
- Modem 4G+ Cat6: Włóż kartę Nano SIM i korzystaj z sieci komórkowej o prędkości do 300 Mb/s.
- Dwupasmowe WiFi 6, AX3000: Do 2402 Mb/s w paśmie 5 GHz i do 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz.
- 6 Gigabitowych portów Ethernet: Wysoka prędkość połączeń przewodowych.
- 5 wydajnych, odłączalnych anten: 2 anteny LTE i 3 dwupasmowe anteny WiFi.
- Scentralizowane zarządzanie: Dostęp z poziomu Chmury i aplikacji Omada to wygoda zarządzania.
- Omada Mesh: Płynne łączenie punktów dostępowych EAP wspierających technologię Mesh.
- Bezpieczna sieć VPN: Router obsługuje wiele protokołów VPN, w tym IPSec, SSL, Wireguard, OpenVPN, PPTP, L2TP.
Dane techniczne
| Model | ER706W-4G |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Porty we/wy | 1 x SFP |
| Transmisja danych | LTE |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Transmisja danych | UMTS |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Transmisja danych | HSDPA |
| Transmisja danych | HSUPA |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.1Q |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 5 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Zysk anteny | 4.5 dBi |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | Aplikacja Omada Zarządzanie centralne
Dostęp do chmury Usługi
Wsparcie
Bezobsługowa konfiguracja ZTP
Funkcje panelu zarządzania
|
| Bezpieczeństwo | Kontrola dostępu
Filtrowanie
Ochrona przed atakami ARP
Ochrona przed atakami sieciowymi
|
| Karta SIM | Nano |
| Zasilanie | Zasilacz 12V / 2A (DC) |
| Certyfikaty |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows NT |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Unix |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 98 SE |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Novell NetWare |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 226 × 131 × 35 mm |