Producenci
TP-LINK Router WR844N WiFi N300 1WAN 4xLAN
Opis
Router bezprzewodowy TP-Link TL-WR844N
- Ultraszybkie połączenia Wi-Fi - prędkość transmisji do 300 Mb/s zapewnia możliwość płynnego wykonywania zadań wymagających dużej przepustowości.
- Zwiększony zasięg - dwie anteny dookólne oraz technologia 2×2 MIMO oznaczają silny sygnał Wi-Fi i niezawodne połączenia.
- 4 tryby pracy - tryby Router, Punkt dostępowy, Wzmacniacz sygnału i WISP zapewniają kompleksową obsługę sieci.
- Funkcja kontroli rodzicielskej - pozwala na zarządzanie dostępem do Internetu.
- Sieć dla gości - zapewnia gościom dostęp do Internetu, dbając o bezpieczeństwo zasobów sieci głównej.
- Płynna transmisja w jakości HD - funkcje IGMP Proxy/Snooping, Bridge VLAN i Tag VLAN przyczyniają się do optymalnej transmisji IPTV.
- Obsługa IPv6 - zgodność z protokołem IPv6.
Dane techniczne
| Model | TL-WR844N |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Porty we/wy | 4 x 10/100 Mbit/s |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Zysk anteny | 5 dBi |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Funkcje specjalne | Quality of Service |
| Zasilanie | 5 V DC / 0,6 A |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Unix |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 98 SE |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows NT |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 115 x 106,7 x 24,3 mm |
| Pozostałe parametry | Prędkość transmisji:
|