Producenci
TP-LINK Router WiFi 7 Archer BE230 BE3600
Opis
Archer BE230
Dwupasmowy router Wi-Fi 7 BE3600
- Dwupasmowe Wi-Fi o prędkości 3,6 Gb/s: Do 2882 Mb/s w paśmie 5GHz i do 688 Mb/s w paśmie 2,4GHz
- Szybkie porty:1 port WAN 2,5 Gb/s, 1 port LAN 2,5 Gb/s i 3 porty LAN 1 Gb/s zapewniają wysoką prędkość transmisji danych
- Maksymalny zasięg: 4 zewnętrzne anteny wraz z technologią Beamforming zapewniają większą pojemność, silniejszy sygnał, stabilniejsze połączenia i mniej zakłóceń
- EasyMesh: Współpracuje z routerami i wzmacniaczami sygnału EasyMesh, aby tworzyć płynną sieć Wi-Fi Mesh, która zapobiega zerwaniom połączeń oraz opóźnieniom podczas poruszania się po domu
- Łatwy w użyciu: Zarządzanie siecią nigdy nie było prostsze dzięki aplikacji Tether
- TP-Link HomeShield: Wzmocniona ochrona przed najnowszymi cyberzagrożeniami
- Wysoka kompatybilność: Działa ze wszystkimi generacjami i urządzeniami Wi-Fi oraz dostawcami usług internetu
Dane techniczne
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 |
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11be |
| Standardy | 802.11ac |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo | Ochrona sieci
Funkcja Sieci dla gości
Serwer VPN
Klient VPN
Szyfrowanie sieci WiFi
|
| Zasilanie | 12V |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wymiary | 272.7 × 147 × 41.7 mm |